Škola pod maskama

U utorak 12. veljače u našim je školama u Tordincima i Antinu održan bal pod maskama. Što smo sve radili možete pročitati u sljedećem članku.

U svijetu maski sve je moguće pa tako i vidjeti strašna čudovišta i lijepe princeze kako zajedno plešu, gusare i policajke kako uživaju u klopi, nogometaše i beduine kako rame uz rame brane boje svoga tima u prigodnim igrama. Naše maskenbale su posjetili i jedno fino grožđe, mali klaun, nekoliko anđela, pčelica, bubamara, moćni superjunaci, križari, svećenici i još puno puno drugih zanimljivih maski.

Dobre mame su kao i svake godine maskiranu družinu počastile finim pokladnim slasticama.

I ove godine smo održali izbor najbolje maske pa su tako u Antinu titulu odnijeli princeza Antea Ivanković (1. razred), vražica Paula Kovačević (2. razred) te dama u najboljim godinama Andrija Lukadinović (3. i 4. razred). U Tordincima su pobjednici bili gusar Dino Damjanović (1. razred), grožđe Hana Ivanković (2. razred), križar Luka Benčević (3. razred) i motorist Ivan Lovrić (4. razred).

Za dodatne nagrade su se naši učenici u Tordincima morali još malo više potruditi sudjelujući u zanimljivim igrama,  plesu sa stolicama, utrci s jajima i plesu s balonima. Pobjednici su se osladili čokoladicama, a na kraju su svi zajedno zaplesali.  U Antinu su se maske prošetale selom sve do Lovačkog doma gdje su također održali veliki ples pod maskama. Zajedno sa svim tim divnim maskama zaplesale su i naše učiteljice te poneka mama ponešene ritmovima Macarene i pačjeg plesa.

Ostale fotke s maskenbala možete vidjeti ovdje.

objavio: Ivana Vinkler Komarić   datum: 18. 2. 2013.