Kad se voli u školi!

Učenici predmetne nastave obilježili su Dan zaljubljenih – Valentinovo.

Pripreme su počele prošli tjedan u kojem su učenici pisali poruke svojim simpatijama i stavljali ih u ljubavnu kutijicu.

Neki su nam pripremili čitanje ljubavnih pjesama, a romantičan ugođaj pojačan je zvucima gitare.

Znanje o sv. Valentinu, Valentinovu, ljubavnim romanima i filmovima učenici su pokazali u pub kvizu. Pobjedničke ekipe osvojili su slatke nagrade, a manje uspješni, dobili su utješne nagrade. Najveće oduševljenje izazvalo je čitanje poruka iz ljubavne kutijice. Bilo je tu šaljivih, ali i ozbiljnih poruka svojim simaptijama.

Posebno iznenađenje pripremili su nam učenici koji su otplesali splet folklornih plesova. Uživali smo gledajući njihove uigrane korake kojima ih je podučavao ravnatelj.

U ljubavnom ozračju i s osmjesima na licu vratili smo se na nastavu. Kada ima ovoliko ljubavi u zraku, nastava se i ne čini tako teškom. Nadamo se da je bilo lijepo svim zaljubljenima, ali i onima koji će se tek zaljubiti!

objavio: Nevenka Prica   datum: 14. 2. 2023.

Ovaj mjesec: 2013