Maskenbalsko veselje u našoj školi

U Osnovnoj školi Tordinci 9. veljače umjesto učenika pojavile su se maškare. S vješticama, princezama, avatarima, policajcima i ostalim super maskama i junacima nije bilo ni malo dosadno, a zabavljali su se na maskenbalu.

Na balu pod maskama okupili su se učenici od 1. do 4. razreda matične i područne škole sa svojim učiteljicama i učiteljem. Uz mnogo pjesme i plesa nakratko su zaboravili na školske brige. Maskirani učenici nižih razreda toga dana imali su prilike sudjelovati u likovnoj radionici, otvaranju i razgledavanju školske izložbe „Maske – glazbeni karneval“ te glasati za najoriginalniju masku po njihovom izboru. Sudjelovali su također i u nagradnom kvizu s temom Karnevala nakon kojega je pobjednička ekipa veselih maškara osvojila slatku nagradu. Najviše su uživali u igri plesa s balonima i predstavljanju svoje maske. Nakon uspješno otplesanog plesa s balonima pobjednički par je osvojio slatku nagradu, a odabrana je i nagrađena najkreativnija i najbolje predstavljena maska. Nakon predstavljanja maski pjevalo se i plesalo uz karnevalsku glazbu.

Naše stručno povjerenstvo maskiranih učitelja nije ostalo ravnodušno niti na kreativnost i inovativnost ostalih maski, stoga su sve prisutne maske pohvalili te su svi zajedno zaplesali na veselu glazbu maskenbalskog DJ-a! Svi učenici naše škole toga dana mogli su uživati u ukusnim krafnama! Razigrane maškare svojim su veseljem uljepšale pokladni dan.

Kako nam je bilo možete pogledati i u galeriji.

objavio: Andreja Vincek Ević   datum: 9. 2. 2024.