PjongAntin 2018

Nakon dužeg čekanja zbog nedostatka snijega danas su napokon održane Druge zimske olimpijske igre u PjongAntinu.  Kao i prošle godine izbornici su bili Sanja Snježić i Bruno Bijelić koji je ove godine pojačao svoj tim Ivanom Ledić inače stručnjakinjom za brzo trčanje po zaleđenom snijegu.

Nakon vrlo uspješnih prošlogodišnjih igara  ove godine smo se odlučili ponoviti discipline „Grudanje iz zasjede“ u kojoj su pobjede odnijeli učenici prvog i trećeg razreda. Disciplina „Pogodi učitelja grudom u glavu“ ove godine je preinačena u „Srušite učitelja Bijelića na snijeg i bacite mu snijeg za vrat“ u kojoj su učesnici igara bili vrlo uspješni. Neki i preuspješni ako me razumijete. Snjegovića ove godine nismo pravili zbog zaleđenog snijega, ali je tu zato bila igra „Najljepši anđeo u snijegu“ u kojoj su dominirali učenici prvog razreda.

Asistentica I. Ledić je demonstrirala kako brzo trčati po zaleđenom snijegu u potrazi za osvetom zbog pretrpljenog muljanja.

Na kraju igara se nažalost dogodio i mali incident između izbornika Sanje Snježić i  Brune Bijelića. Naime, kada smo objavili kraj igara i krenuli prema toplini škole, izbornica Snježić je mućki i s leđa „namuljala“ Bijelića kojemu su nakon tog incidenta nos i usta bili puni snijega. Nažalost ovaj napad je naišao na veliko odobravanje svih sudionika igara pa čak i asistentice Ledić koja se grohotom smijala zbog čega je njen daljni angažman došao u pitanje. Zamoli smo i izbornika Bijelića za komentar, a on nam je samo odbrusio „Osveta je jelo koje se servira hladno“ te otrčao u školu.

Do idućih igara snježni i ledeni pozdrav iz PjongAntina.

objavio: Bruno Sekereš Sanja Božić   datum: 2. 3. 2018.

« Ožujak 2024 »