Škola dobitnica Zlatne plakete Općine Tordinci

Na svečanoj sjednici Općinskog vijeća Općine Tordinci povodom Dana Općine u subotu 21.5.2022. naša je škola dobila Zlatnu plaketu za ukupan doprinos razvoju i ugledu Općine.

Općinsko vijeće donijelo je odluku o dodjeli Zlatne plakete Osnovnoj školi Tordinci povodom 15.-te obljetnice rada škole i u znak priznanja za uspješan rad i doprinos razvoju Općine Tordinci. Načelnik Općine Tordinci Davor Adžić je uručio plaketu ravnatelju škole Antunu Maletiću te je tom prigodom istaknuto više područja rada škole zbog kojih se dodjeljuje plaketa: uspjeh učenika na natjecanjima i smotrama, rad u projektima na školskoj, državnoj i međunarodnoj razini, Zlatni status Međunarodne eko-škole, predstavljanje Republike Hrvatske u međunarodnom projektu Small schools, humanitarne aktivnosti („Škole za Afriku“, „Marijini obroci“, humanitarna akcija „Svi za Melani“ i druge humanitarne akcije), rad učeničke zadruge Dukat, dogradnja škole i izgradnja multifunkcionalnog sportskog igrališta, održavanje Božićnog sajma i drugo.

Na svečanoj sjednici nastupio je školski zbor s dvije pjesme pod vodstvom učitelja glazbene kulture Ivana Rendulića.

Ovim putem zahvaljujemo Općinskom vijeću i načelniku gosp. Davoru Adžiću na ovom lijepom priznanju za našu školu te što prepoznaju i cijene naš rad. To nam je svakako poticaj da se i dalje trudimo biti što bolja škola na korist naših učenika, roditelja i sve lokalne zajednice.

objavio: Antun Maletić   datum: 23. 5. 2022.