Poklade su i ludi su dani – maskembalskim veseljem zatvorena školska izložba Maske

Danas je u našoj školi zatvorena školska izložba Maske  proglašenjem najuspješnijih radova učenika i uručenjem prigodnih nagrada te veselim razrednim maskembalima učenika razredne nastave naših škola.

I ovogodišnja izložba pokazatelj je izvrsne motivacije te uspješnosti učitelja razredne nastave i profesorice predmetne nastave naših škola u vođenju učenika u njihovom radu na izradi maski, kreativnosti i entuzijazma u radu,  odluka o nagrađivanju najuspješnijih nije bila laka..

Nagrađene su maske koje su se istakle kombiniranim tehnikama izrade, složenijom kompozicijom rada te likovnim motivima koji ukazuju na kreativno istraživanje likovnog i vizualnog oblikovanja učenika u stvaranju rada.

U kategoriji razredne nastave nagrađene su maske učenika :

Leona Horvata, učenika 3.razreda OŠ Tordinci

i Domagoja Silađija, učenika 4.razreda Pš Antin

U kategoriji učenika predmetne nastave nagrađena je maska učenika 5.razreda Mislava Božića.

Svi učenici naših škola danas su uživali u čokoladnim krafnama, a učenici razredne nastave i u razrednim maskembalima sa svojim učiteljicama i učiteljem.

Izložba je doprinijela cjelovitom učenju i poučavanju kroz navedene aktivnosti te njegovanju kulturne baštine.

Čestitamo našim nagrađenim učenicima, ali pohvaljujemo i sve ostale za kreativnost i trud u radu.

objavio: Andreja Vincek Ević   datum: 1. 3. 2022.